INDIVIDUÁLNY KOUČING

V dnešnej uponáhľanej dobe sa všetko mení veľmi rýchlo. Návody a postupy ako vylepšiť zručnosti a schopnosti nájdete na rôznych kurzoch a tréningoch. Skúsesnoti, ktoré získame prispôsobujeme nám reálnym situáciám. Za naše rozhodnutia preberáme zodpovednosť.

Získať dobrú a kvalitnú radu od skúsených je skvelé, avšak odhodlanie to takto aj urobiť, je už často krát otázkou. Ako? Na koučingu si riešenie nájde každý to svoje, kouč neradí a nepodsúva riešenia.

Ako sa správne rozhodnúť? Akú hodnotu mi to prináša? Kvôli čomu je to pre mňa dôležité? Aké vlastné zdroje ešte viem použiť?

 

ÚSPEŠNÝ LÍDER

Viete si predstaviť skvelý tím, ktorý vie prebrať zodpovednosť, podáva excelentné výsledky, nálada, vzťahy a komunikácia v tíme sú skvelé a Vy ste považovaný za úspešného lídra, ktorý  nato všetko dohliada, a zároveň je vzorom pre ostatných?

Vyrovnanosť v práci, vnútorný balance, napredovanie, spokojnosť, to je to, čo je súčasťou Vášho každého dňa?

WORKLIFE BALANCE

Ako by sa Vám páčilo mať svoj čas rozdelený pre seba, rodinu, prácu a koníčky tak, aby ten Váš život stál zato?

A čo tak mať vnútornú rovnováhu a pohodu prepojenú so spokojnosťou doma, v práci a naplnením nielen po finančnej stránke?

Kde? Kedy? Akým spôsobom? A môžno aj kvôli čomu je to dôležité?

Individuálny koučing je partnerský, dôverný a štrukturovaný rozhovor za účelom dosiahnutia vysokej miery uvedomenia. 

Je autentický, „šitý“ na mieru pre každého z nás. Uvedomeniami a postupnými krokmi získavame to, čo je pre nás doležité.

U niekoho je cieľom lepšie komunikovať, u niekoho vyhorenie, u niekoho kreativita, u niekoho zmeny alebo zvládnutie výkonu, u niekoho prebratie zodpovednosti alebo aj emocionálne zvládnutie kritickej situácie.

DOPRAJTE ČAS SEBE A SVOJIM MYŠLIENKAM. 

KOUČOVACIE BALÍKY

ŠTANDARD
250,- €
cena zahŕňa:
1 x koučing (60 min.)
(osobný alebo skype koučing)
BONUS:
e-book "ROZCVIČKA MYSLE"
Objednať
(bonus v hodnote 10,- €)
PRÉMIUM
350,- €
cena zahŕňa:
2 x koučing (2 x 60 min.)
(osobný alebo skype koučing)
BONUS:
e-book "ROZCVIČKA MYSLE"
Objednať
(bonus v hodnote 10,- €)