OBJEDNÁVKA KOUČOVACIEHO BALÍKA
PRÉMIUM

 • ÁNO, objednávam si balík PRÉMIUM.
  Vyplnením Objednávky si objednávam koučovačí balík PRÉMIUM v cene 350,- €
 • ÁNO, viem presne, čo získavam.
  Po zaplatení Objednávky získavam dve 60 min. koučovacie stretnutia (skype alebo osobné koučovacie stretnutia) a ako bonus získavam e-book "ROZCVIČKA MYSLE".
 • ÁNO, viem ako sa na koučovacie stretnutia objednám.
  Na koučovacie stretnutie je potrebné sa objednať elektronicky, po zrealizovaní úhrady za balík, zaslaním e-mailu na e-mailovú adresu: kouc@agatakleinova.sk s predmetom e-mailu: OBJEDNÁVKA KOUČOVACIEHO STRETNUTIA - PRÉMIUM.
 • ÁNO, poznám termíny plnenia.
  Koučovacie stretnutie je potrebné absolvovať najneskôr do 90 dní od termínu úhrady za tento koučovací balík.
 • ÁNO.
  Odkontroloval/a som všetky údaje v objednávke, hlavne e-mailovú adresu, prostredníctvom ktorej bude dohodnutý termín stretnutia, a na ktorú bude zaslaný bonus - e-book "ROZCVIČKA MYSLE".

Koučovací balík PREMIUM

cena 350,- EUR

ŠŤASTNÚ CESTU DO CIEĽA ŽELÁM

A ČO NA KOUČING HOVORIA PARTNERI V KOUČINGU?

Spočiatku som vnímala koučing ako neužitočný a zbytočný spôsob mrhania pracovného času, ktorý bolo možné využiť inak - efektívnejšie. Mala som pocit, že koučing ma v ničom novom obohatiť nemôže. Prvé skúsenosti ma presvedčili o opaku, a po niekoľkých stretnutiach som dospela k poznaniu, že koučing môže byť pre mňa prínosom. Koučing mi umožnil dívať sa na riešenie záležitostí z inej perspektívy. Nútil ma zvažovať viaceré možností a alternatívy a posúval moje riešenia k jasne zadefinovanému želanému cieľu. Dnes sa pri každodenných pracovných aktivitách snažim uvažovať "koučingovo". Odporúčam všetkým, ktorí sa neboja zdokonaľovať.
Mgr. Diana Kozákováriaditeľka
S koučingom som sa ešte nestretol a tak som bol zvedavý čo to bude a ako mi to pomôže. Teraz môžem povedať, že mi Agi dala naozaj veľa, zmenila spôsob myslenia a nasmerovala na správnu cestu za mojími nemalými cieľmi. Po prvom sedení som mal jasno kam smerujem, prečo to robím a ako to, čo chcem dosiahnem. Určite koučing s Agi odporúčam každému kto chce v živote niečo dokázať a ako jedinú cestu vidí úspech v tom čo robí.
Daniel Kravjanskýtriatlonista