OBJEDNÁVKA KOUČOVACIEHO BALÍKA
PRÉMIUM PLUS

 • ÁNO, objednávam si balík PRÉMIUM PLUS.
  Vyplnením Objednávky si objednávam koučovačí balík PRÉMIUM PLUS v cene 450,- €
 • ÁNO, viem presne, čo získavam.
  Po zaplatení Objednávky získavam tri 60 min. koučovacie stretnutia (skype alebo osobné koučovacie stretnutia) a ako bonus získavam e-book "4 KROKY AKO DOSIAHNUŤ SVOJ CIEĽ".
 • ÁNO, viem ako sa na koučovacie stretnutia objednám.
  Na koučovacie stretnutia je potrebné sa objednať elektronicky, po zrealizovaní úhrady za balík, zaslaním e-mailu na e-mailovú adresu: kouc@agatakleinova.sk s predmetom e-mailu: OBJEDNÁVKA KOUČOVACIEHO STRETNUTIA - PRÉMIUM PLUS.
 • ÁNO, poznám termíny plnenia.
  Koučovacie stretnutia je potrebné absolvovať najneskôr do 90 dní od termínu úhrady za tento koučovací balík.
 • ÁNO.
  Odkontroloval/a som všetky údaje v objednávke, hlavne e-mailovú adresu, prostredníctvom ktorej bude dohodnutý termín stretnutia, a na ktorý bude zaslaný bonus - e-book "4 KROKY AKO DOSIAHNUŤ SVOJ CIEĽ".

Koučovací balík PRÉMIUM PLUS

cena 450,- EUR

ŠŤASTNÚ CESTU DO CIEĽA ŽELÁM

A ČO NA KOUČING HOVORIA PARTNERI V KOUČINGU?

Pre mňa je každé koučingové stretnutie s Agi hlavne o obrovskej dávke energie. Po každom našom rozhovore odchádzam s pocitom, že to, čo chcem zvládnem, že na to mám a s uvedomením si, koľko je vo mne vedomostí a zručností. Stretnutia s Agi sú pre mňa dôležité z pohľadu utriedenia si priorít, vytýčenia si cesty a ujasnenia si prvých dôležitých krokov. Keď je už toho na mňa „dosť“, resp. váham s rozhodnutím, viem sa na Agi vždy obrátiť a spoľahnúť sa. Koučing s Agi mi vždy pomôže zvládnuť náročné situácie a posúva vpred ... Ďakujem.
Ing. Katarína Knežováriaditeľka pobočky
Vďaka koučingu s Agi som si začala uvedomovať čo je v mojom živote pre mňa dôležité, a či sú moje rozhodnutia v súlade s mojimi hodnotami. Už po prvom stretnutí som sa dokázala neuveriteľne pohnúť vpred. Naučila som sa lepšie zvládať stres a viac si veriť, čo sa veľmi pozitívne odzrkadlilo v mojom zamestnaní. Agi mi pomohla odhaliť, čo ma v mojej práci brzdilo a ujasniť si, aké kroky môžem podniknúť, aby som bola spokojná. Ak ste v situácii, v ktorej cítite, žeby vám prospela podpora alebo si chcete spraviť poriadok v hlave alebo cítite že situáciu nezvládate, určíte stojí za to vyskúšať koučing s Agi. Agi, ďakujem ti za ľudskú pomoc a odbornú podporu.
Ing. Janka Pundžákováservice delivery manager - support expert